Zwroty i naprawy

ZASADY ZWROTÓW I Napraw tłumików Gomander

Zwroty


Zdajemy sobie sprawę, że Państwa potrzeby mogą się zmieniać, dlatego chcemy, aby nasi klienci czuli się komfortowo z każdym zakupionym produktem. Klientom, którzy dokonali zakupu tłumików Gomander, oferujemy możliwość zwrotu towaru:

  1. • Zakup poprzez Oficjalnego Dystrybutora:
   Jeżeli zakupili Państwo tłumik poprzez naszego oficjalnego dystrybutora, serdecznie zachęcamy do skontaktowania się bezpośrednio z nimi w celu omówienia procedury zwrotu. Dystrybutor jest upoważniony do przetwarzania zwrotów zgodnie z procedurą firmy Gomander i będzie w stanie pomóc Państwu w tym procesie.
  2. • Zakup poprzez Sklep:
   Klientów, którzy dokonali zakupu w sklepie internetowym lub stacjonarnym, prosimy o kontakt bezpośrednio z doradcą ds. obsługi klienta danego punktu zakupu, który omówi z Państwem warunki zwrotu zgodnie z polityką zwrotów Gomander.

 

Reklamacje


W przypadku potrzeby zgłoszenia reklamacji tłumika, prosimy o kontakt poprzez:

 

 1. • Oficjalny Dystrybutor:
  Jeśli tłumik wymaga zgłoszenia reklamacji, prosimy o kontakt z naszym oficjalnym dystrybutorem, który podejmie niezbędne kroki w celu przeprowadzenia procedury reklamacyjnej zgodnie z wytycznymi firmy Gomander.
 2. • Sklep, w którym dokonano zakupu:
  Klientów, którzy nabyli tłumiki w sklepie internetowym lub stacjonarnym, prosimy o kontakt bezpośredni z doradcą ds. obsługi klienta z danego miejsca zakupu, gdzie zostaniecie Państwo poinformowani o procedurze zgłaszania reklamacji, zgodnie z naszymi wytycznymi firmy Gomander. Zachęcamy do zachowania dokumentacji zakupowej oraz gwarancji, które są konieczne podczas procedur zwrotów / reklamacji.