O Gomander

Tłumiki do broni Polski producent tłumików do broni
pexels-pixabay-163480

NASZA HISTORIA

Nasza historia, wspierana pasją do strzelectwa i myślistwa rozpoczęła się od produkcji metalowych komponentów przeznaczenia wojskowego. Dziś jesteśmy symbolem jakości i innowacyjności w branży tłumików do broni. Połączyliśmy w sobie głęboką pasję, niezłomne zaangażowanie i technologiczną perfekcję, dostarczając produkty, które nigdy nie zawodzą.

Rozumiemy, że prawdziwa pasja wymaga niezawodnego sprzętu. Dlatego każdy tłumik marki Gomander poddawany jest rygorystycznym testom, gwarantując jego niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasz tłumik to nie tylko funkcjonalne narzędzie – jest przedłużeniem Twojej broni, podnosząc precyzję i komfort strzelania.

Z pasji do zaangażowania

Z zaangażowania rodzi się doskonałość

Dla nas pasja do strzelectwa i myślistwa to nie tylko hobby – to źródło inspiracji. Ugruntowało w nas przekonanie, że niezawodność sprzętu powinna być priorytetem i ostatnim o czym myślisz niezależnie od tego, czy jest to misja, polowanie czy trening na strzelnicy.

Gomander gwarantuje znaczącą redukcję hałasu, zdecydowane ograniczenie płomienia wylotowego, wyraźne tłumienie odrzutu oraz zwiększoną celność. To nasze kluczowe atuty.

Bez względu na to, czy jesteś myśliwym, strzelcem sportowym czy członkiem służb specjalnych, tłumiki Gomander zostały stworzone z myślą o Tobie.


PO CICHU DO CELU